Açıköğretim Adalet
Adalet 1. Yarıyıl Dersleri
Adalet 2. Yarıyıl Dersleri
Adalet 3. Yarıyıl Dersleri
Adalet 4. Yarıyıl Dersleri
Eğitim Setleri
Eğitim Videoları
İçerik Tarihi: 17-12-2013

AÖF Ders Kitapları

AÖF Ders Kitapları

 

 Ders kitaplarının dağıtımı ne zaman yapılacaktır?

Açıköğretim, İktisat, İşletme Fakültelerinin lisans ve önlisans programlarına yeni kayıt yaptıran öğrencilerin ders kitapları kayıtlar anında AÖF bürolarından verilmektedir.

Baskısı yetişmeyen bazı ders kitapları kayıtlar anında AÖF bürolarından verilemeyebilir. Verilemeyen ders kitapları daha sonra AÖF bürolarından verilecektir. Öğrenciler PDF formatında ders kitaplarına http://eogrenme.anadolu.edu.tr adresinden de ulaşabilirler.

AÖF bürolarından aldığınız ders kitaplarınızın bölüm/program ve sorumlu olduğunuz derslere ait olup olmadığını öğrenci kılavuzuna bakarak kontrol ediniz. Aldığınız kitaplar bölüm/program ve sorumlu olduğunuz derslere ait değilse, eksiklik varsa AÖF büronuza başvurarak değiştiriniz.

Açıköğretim, İktisat, İşletme Fakültelerinin merkezi açıköğretim bölüm ve programlarında güz döneminde kayıt yenileten öğrenciler ders kitaplarını 11 Ocak 2013 tarihine kadar AÖF bürolarından almaları gerekmektedir. Bu tarihten sonra kitap dağıtımı yapılmayacaktır.

Açıköğretim Fakültesi uzaktan eğitim programlarının ders kitapları PDF formatında http://ue.anadolu.edu.tr adresinde yayınlanacak olup öğrencilere ayrıca kitap verilmeyecektir. Ancak, “Bilgi Yönetimi” ve “Coğrafi Bilgi Sistemleri” önlisans programlarının Anadolu Üniversitesi basımı olmayan kitapları öğrencilerin adreslerine kargo ile gönderilecektir.
 



AÖF İngilizce I Eğitim Setleri İçin Tıklayınız...